"> Żywe żywe latające dinozaury: odkryto niesamowite stare zdjęcia, które zmieniły bieg historii - Paranormalne

Żywe żywe latające dinozaury: odkryto niesamowite stare zdjęcia, które zmieniły bieg historii

  • admin
  • 26.03.2019
  • 0

Żywe żywe latające dinozaury: odkryto niesamowite stare zdjęcia, które zmieniły bieg historiiLatające dinozaury okazały się rzeczywistością: odkryto niesamowity materiał dowodowy Każdego roku od 15 do 18 tysięcy nowych gatunków zwierząt występuje na całym świecie. Na Ziemi nadal można spotkać istoty nieznane ludzkości, a także spotkać „wymarłe” zwierzęta.

Co ciekawe, rdzenni mieszkańcy Ameryki Północnej często tworzyli totemy i opowiadali historie o wielkich „piorunach”. Te legendarne istoty były przedstawiane jako ogromne ptaki, zdolne do tworzenia burzy z pomocą swoich skrzydeł, których rozpiętość sięgała 6 m. Uważano, że latające olbrzymy żyją na szczytach gór i są sługami Wielkiego Ducha Świata.

Istoty te były czczone, ponieważ ludy tubylcze obawiały się ich gniewu, oczywiście we współczesnym świecie „piorun ptak” odnosi się do pterozaurów, które należą do rzędu wymarłych gadów z oddziału latających jaszczurek. Szczątki gadów były w Europie i Ameryce Północnej. Problem polega na tym, że te tajemnicze „ptaki” nie zniknęły miliony lat temu, jak się powszechnie uważa, przez ostatnie 200 lat ludzie w Ameryce Północnej regularnie zgłaszają spotkania z ogromnymi latającymi „jaszczurkami” bardzo podobnymi do pterozaurów. Spotkanie ludzi z latającymi gadami miało miejsce w USA w 1864 r., W 1950 r. W ogóle pojawiło się zdjęcie, które wywołało poważne zamieszanie wśród ludności, aw 1977 r.

Odnotowano straszny przypadek „ptasiego” ataku na dziesięcioletnie dziecko. Gad złapał chłopca i podniósł się kilka metrów nad ziemią, na szczęście dziecko wciąż żyło. Wkrótce odkryto ślady kończyn z czterema palcami pół mili od miejsca, gdzie miał miejsce atak, liczne fakty, świadectwa i zdjęcia dają nadzieję, że legendarne „pioruny” żyją obok ludzi i pewnego dnia zostaną odkryte i przestudiowane bardzo ostrożnie.

Powrót «
Naprzód »

Dodaj komentarz