"> Naukowcy zaskoczyli nowymi danymi: Jezus Chrystus nigdy nie był cieślą i nie urodził się w stajni. - Paranormalne

Naukowcy zaskoczyli nowymi danymi: Jezus Chrystus nigdy nie był cieślą i nie urodził się w stajni.

  • admin
  • 26.03.2019
  • 0

Jezus Chrystus urodził się w kamienicy Betlejem, która należała do bliskiego krewnego jego ojca Józefa, a wcale nie w stajni, twierdzą naukowcy. Twierdzi się również, że Jezus nie był cieślą, ale murarzem, a nowe fakty na temat miejsca narodzin i działalności syna Bożego, zgodnie z „Gwiazdą dzienną”, znajdują się w dokumencie „Prawdziwy Jezus z Nazaretu”. Jest to nowy film Roberta Powella, który opowiada o „utraconych latach” Jezusa Chrystusa, w tym o jego młodości i dorastaniu w Nazarecie Aktor, który zagrał Mesjasza w filmie z 1977 r. I odwiedził dom, w którym mieszkał Jezus, powiedział: „Wokół domu Jezusa w Nazarecie nie było lasu i nie mógł być cieślą.

Ale wszędzie był kamień w obfitości. Myślę, że bardziej prawdopodobne jest, że Jezus mógł być murarzem. ”„ Wiadomo, że Józef i Jezus byli budowniczymi i przy pomocy jakich konkretnych materiałów pracowali, nie jest nigdzie wskazany ”- powiedziała archeolog Claire Pfann. – Dokonując wykopalisk zauważyliśmy, że drewno jest w tym miejscu bardzo mało używane.

Głównym materiałem budowlanym jest tutaj kamień, i dlatego, gdy patrzymy na obrazy z nauk Mesjasza, mówimy o budynkach zbudowanych nie z drewna, ale z kamienia. ”Biorąc pod uwagę teorię, że syn Boży urodził się w domu względnego Józefa, a nie w stodole archeolog zauważył, że „słowo użyte w Piśmie Świętym w odniesieniu do hotelu może również oznaczać pokój gościnny”.

„To nie jest hotel, nie tawerna, a nie hotel. Jest to prawdopodobnie „jaskinia w piwnicy” do przechowywania. Cóż, szkółka, w której urodził się Jezus, była najprawdopodobniej przeznaczona do karmienia zwierząt ”- powiedziała Claire Pfann.

Powrót «
Naprzód »

Dodaj komentarz