"> Na zdjęciu z 1890 r. Kobieta rozmawia przez telefon komórkowy - Paranormalne

Na zdjęciu z 1890 r. Kobieta rozmawia przez telefon komórkowy

  • admin
  • 26.03.2019
  • 0

На фотоснимке 1890 года женщина разговаривает по мобильному телефону

 

Na zdjęciu datą 1890 roku, zarejestrowana kobieta mówi przez telefon komórkowy.

Czy istnieje teleportacja człowieka w przyszłość nieznany. Ale już bardzo wiele faktów pojawia się w internecie, świadczących o nieograniczonych możliwościach człowieka. Często na starych fotografiach można rozważyć nietypowe przedmioty tego czasu. Na przykład, zdjęcie wykonane pod koniec XIX wieku, jest bezpośrednim dowodem na to, że teleportacja jest możliwa.

Wcześniej odkryto niesamowite rzeczy. Na mural 1937 roku Umberto Romano narysowany indianin z telefonem komórkowym. Na filmie Chaplina „Cyrk” z 1928 roku nakręcony kobieta z telefonem komórkowym. Jeden z widzów meczu w boksie w 1995 roku trzyma smartphone. Kim są ci ludzie? Podróżnicy w czasie lub przybysze z przyszłości?

Naukowiec Carl Stermer zdjęcie kobietę idącą ulicą i rozmowy przez telefon komórkowy w 1890 roku, gdy miał zaledwie 19 lat.

Początkujący fotograf w przyszłości stał się sławnym naukowcem Stermer interesował się zdjęciami i cieszył się szpiegowskiej aparatem, niewidoczne dla innych ludzi. Ukryta kamera w stroju młodego chłopaka pomagała mu zrobić wspaniałe historyczne zdjęcia ludzi z tamtej epoki.

Istnieje około 500 tajnych zdjęć w Norwegii. Wynalazca kamery Robert D. Grayem i nie przypuszczał jakie odkrycia zostaną wykonane przy pomocy jego urządzenia. Zdjęcia są przechowywane w Norweskim muzeum narodowym, który niedawno opublikował je na swojej stronie internetowej.

Internauci przeglądali na jednym ze zdjęć smartfon w rękach kobiety. Kobieta, charakterystyczne dla obecnego pokolenia rozmawia przez telefon, przechylając nieco głowę.

Specjaliści sprawdzili zdjęcie i z dokładnością rozważyć obiekt w rękach kobiety nie udało im się, ale to bardzo przypomina nowoczesne telefony komórkowe. Ale w tych czasach nie ma nawet satelitów i innych gadżetów do prawidłowej pracy urządzeń mobilnych. Dlaczego telefon jest potrzebny kobiecie tamtej epoki, tak i pozostanie tajemnicą.

Powrót «
Naprzód »

Dodaj komentarz