"> „Ludzie-jaszczurki trzymają złoto pod ziemią!”: Amerykanin sprawdził starożytną legendę i tak to się skończyło - Paranormalne

„Ludzie-jaszczurki trzymają złoto pod ziemią!”: Amerykanin sprawdził starożytną legendę i tak to się skończyło

  • admin
  • 26.03.2019
  • 0

„Ludzie-jaszczurki trzymają złoto pod ziemią!”: Amerykanin sprawdził starożytną legendę i tak to się skończyłoJak legenda o lochach z Los Angeles, w których żyją, kończą się i żyją ludzie jaszczurów? Gadziety żyją pod miastem od ponad 5 tysięcy lat. Legenda głosi, że mają złote płyty z rzeźbionymi rysunkami pochodzenia ludzkiej cywilizacji i mówią, że gady to najwyższa rasa związana z obcymi przodkami, którzy kiedyś żyli na wybrzeżu Pacyfiku.

Ludzie jaszczurów uważani są za wysoko rozwiniętą cywilizację. Legendy twierdziły, że wiedzą, jak używać tajemniczych chemikaliów i potrafią kopać niesamowitą sieć 285 tuneli bezpośrednio pod ziemią. W każdym z tuneli znajdują się duże „kamery”, które mogą pomieścić 1000 rodzin. Jedzenie i woda są również w lochach, wszystko to może wydawać się fikcją. Ale nie wszystko jest takie proste. Historia ludzkich jaszczurek została opowiedziana w 1933 r.

Przez Indianę Hopi (jednego z rdzennych ludów Ameryki) George’owi Warrenowi Shufeltowi, inżynierowi górnictwa. Shufelt oświadczył, że będzie w stanie odkryć tunele pod ziemią, a także poinformował, że istnieje mapa lochów, która znajduje się w rękach poszukiwaczy skarbów. Tak więc od 1933 r. Ta legenda została przekazana ustnie i żyje w naszych czasach, zarośnięta nowymi szczegółami, Shufelt twierdził, że zna dokładną lokalizację gadów lochów. Udało mu się za pomocą sprzętu stworzyć mapę wszystkich ruchów. Złoto było przechowywane w 15 pokojach o powierzchni 9 tysięcy stóp, powiedział. Przedsiębiorczy inżynier górnictwa zdołał uzyskać pozwolenie na eksplorację od władz miasta.

Zawarto umowę, w której 50% znaleziska mogło trafić do miasta, a pozostała część do inżyniera i jego zespołu. Shufeltowi udało się zejść do ziemi na odległość 250 stóp (72 metry), ale nie znaleziono śladu tak pożądanych skarbów. George Warren Shufelt dożył swoich dni w Los Angeles, gdzie zmarł w listopadzie 1957 roku. Udał się do innego świata, ale pozostawił niezapomnianą historię i mapę, która nadal zakłóca umysł ludzi.

Powrót «
Naprzód »

Dodaj komentarz