"> Człowiek z Thordu: tajemnica historii, której nikt nie mógł rozwiązać - Paranormalne

Człowiek z Thordu: tajemnica historii, której nikt nie mógł rozwiązać

  • admin
  • 26.03.2019
  • 0

Japoński przypadek podróżnika w czasie w 1954 r. W lipcu 1954 r. Funkcjonariusze celni na lotnisku w Tokio stanęli przed dziwnym przypadkiem. Podczas kontroli dokumentów, typowy, na pierwszy rzut oka, Europejczyk pokazał paszport i walutę z różnych krajów.

Wszystko byłoby w porządku, ale tajemniczy mężczyzna okazał się obywatelem kraju Tord, który nigdy nie istniał na Ziemi ani w naszej rzeczywistości. Paszport wysokiego dżentelmena był najpowszechniejszym Europejczykiem i wyglądał autentycznie.

Funkcjonariusze celni poprosili mężczyznę o pokazanie kraju, z którego przybył na mapę Europy. Wyjaśnił, że jego kraj jest między Francją a Hiszpanią i wskazał miejsce, w którym znajduje się Andora. Widząc, że jego stanu nie ma na mapie, mężczyzna nadal nalegał na jego.

Powiedział, że kraj Tord istnieje od ponad tysiąca lat. Mężczyzna przedstawił również inne dokumenty potwierdzające jego miejsce zamieszkania: prawo jazdy, dokumenty towarzyszące, a nawet wyciągi bankowe. Osiem godzin po przesłuchaniu nic nie mogłem się dowiedzieć.

Gość z Tordy przekonał urzędników celnych, że przybył do Japonii w celu podróży służbowej i zawsze wcześniej podróżował bez problemów. Odpowiednie znaki zostały znalezione w paszporcie, człowiek z Tordu rzeczywiście przemieszczał się regularnie między dwoma krajami. Zaskoczone władze postanowiły sprawdzić firmę, której wizytę zaplanował tajemniczy mężczyzna.

Firma twierdzi jednak, że nic nie wie o tym Europejczyku. Po pewnym czasie tajemniczy mężczyzna z Tordi opuścił lotnisko, w towarzystwie policjantów i celników. Został umieszczony w pokoju hotelowym z małym oknem bez balkonu. Mężczyzna spędził samotnie całą noc, ale jaka była niespodzianka strażników, kiedy okazało się, że tajemniczy Europejczyk zniknął.

Strażnicy twierdzili, że mężczyzna nie mógł wyjść z pokoju niezauważony przez mężczyznę i pokój był cichy przez całą noc. Departament Policji w Tokio rozpoczął operację wyszukiwania, ale nie udało się. Nie można znaleźć osoby z Tordu, która została opisana w „Handbook of Opportunities” opublikowanym w 1982 roku. W artykule opisano ten incydent jako przykład istnienia równoległego świata.

Czy więc osoba z Tord może naprawdę podróżować w czasie rzeczywistym?

Powrót «
Naprzód »

Dodaj komentarz